wtorek, 10 marca 2015

Mini wersja plecaka dla mega Gwiazdeczki ;) - 9/52 projekt 2015

          Dziś 9 projekt z wyzwania Yadis plecaczek dla mojej młodszej Gwiazdeczki. Uszyłam go z potrzeby obowiązkowego zabierania gdziekolwiek przyjaciela pluszaka... Inspiracją był placak u Bezdomnej Wioletty. co prawda na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie inaczej, ale sam sposób szycia odwzorowałam i zastosowałam u siebie.

Worek...? plecak..? jak kto woli :)


          Najwięcej cierpliwości i trudności wymagały ode mnie szlufki, w dolnej części plecaka, do przewlekania sznurka.... ale ogarnęłam i jestem zadowolona - działa ;).

dół - mocowanie sznurka

          Górne wloty-wyloty sznurka zrobiłam po prostu w szwie boków.

góra - wejście=wyjście sznurka
           A tak prezentuje się moja wspaniała modelka :).
Mega Gwiazdeczka z mini plecakiem ;)


          Córcia zadowolona, przyjaciel się mieści - można powiedzieć mini sukces mamy zaliczony :). A co Wy myślicie? Jakieś sugestie, rady? Komentujcie i podpowiadajcie, co mogę poprawić. Dziękuję za wszystkie odwiedziny i komentarze. Pozdrawiam :).

6 komentarzy:

 1. Nic dziwnego, że zadowolona plecaczek super wyszedł. A spód usztywniany czymś?Modelka prześliczna!! :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;), nie usztywniałam niczym, to po prosto ma być coś malutkiego, lekkiego, z czym trzeba wychodzić z domu a po kilku minutach i tak ląduje u mnie w torebce ;)

   Usuń
 2. Świetny plecak :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że córeczka jest bardzo zadowolona z nowego plecaczka. Świetnie go uszyłaś, podoba mi się:D Sama bym taką większą wersję chętnie nosiła :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pola urzęduje z nim na razie bez przerwy i szczerze powiem, że coraz częściej myślę tez o wersji dla siebie, bo wygodny i pojemny, więc może wkrótce wersja maxi :). Pozdrawiam.

   Usuń