sobota, 4 lipca 2015

Szydełkowe mini pareo - 22/52 projekt 2015


     Czas leci a mnie zaległości w projektach... na szczęście zaległości dotyczą tylko wpisów na blogu, bo same projekty wykonałam. Niestety doba jest zbyt krótka, abym mogła wszystko w 100% ogarnąć, ale staram się z całych sił i tak dziś prezentuję Wam minimalną wersję pareo.

     W sumie są to dwa projekty: jeden-prezentowany jako pierwszy powstał w zeszłym roku, kiedy w moim sercu gościło tylko szydełko i pochłaniało cały mój wolny czas...
Szydełkowe pareo 2014.     Wzór jest ogólnodostępny w internecie a ja postanowiłam go wykorzystać na pareo, które właściwie jest ozdobą do stroju kąpielowego na plażę.

     Drugi projekt powstał już w tym roku i jest moim 22 projektem w rocznym wyzwaniu.


Pareo 2015


     Niestety zdjęcia nie na modelce, bo wiecznie coś nie współgra a nie chcę już przedłużać publikacji, bo stos zaległości urósł... Na zdjęciu pokazałam jeden bok, z takim wydłużeniem małym i to co różni to pareo od zeszłorocznego, czyli bawełniany pasek z gumką w środku, przyszyty do szydełkowego wzoru - wygodniejsze rozwiązanie dla aktywnych ruchowo na plaży, nie ma obawy, że spadnie podczas plażowych gier sportowych, zabaw.     Drugie i trzecie zdjęcie - drugi bok, rozcięcie do samego paska. Z tego, co mi wiadomo obie właścicielki zadowolone.

     A co Ty myślisz o moich szydełkowych pracach? jeśli masz chwilkę napisz w komentarzu. Dziękuję, że do mnie zaglądasz i zapraszam ponownie ;).

4 komentarze: